Melekli Belediye Başkanlığına Mithat Çatalkaya AKP’den Aday Adaylığını Açıkladı

Melekli  Belediye Başkanlığı için  Mithat Çatalkaya Ak Partiden Aday Adaylığını açıkladı.

Mithat Çatalkaya Melekli Başkan Adaylığını Açıkladı
2014 Yılında yapılacak Mahalli İdareler seçimine 4 ay kala Melekli Beldesi   Ak Parti Aday Adayı Mithat Çatalkaya, yoğun bir kalabalık eşliğinde Ak Partiye katılım sağladı.
Melekli Beldesi  Ak Partiden aday adaylığını açıklayan Mithat Çatalkaya’yı Melekli halkı yalnız bırakmayarak parti binasına kadar eşlik etti.
Ak Parti İl Başkanı Mustafa Buluş,  konuşmasında, ” Süreç uzun ve ağır bir sorumluluktur. Kimse kırılmadan darılmadan birlik beraberlik içinde hareket etmelidir. Aday Adayı arkadaşlarımız mevcut süreci seviyeli bir şekilde  bir birlerinin aleyhinde laf sarf etmeden sonuca erdirmektir. Sonuç açıklandığında hangi kardeşimize adaylık nasip olursa onun yanında yer almaktır siyasetin doğasında da bu vardır. Ben Melekli beldesinden  katılan Mithat Çatalkaya ve Ona destek olarak buraya kadar gelen Melekli Beldesi halkına da teşekkür ediyorum” dedi
Melekli Beldesi Ak Parti’li Belediye Başkan Aday Adayı Mithat Çatalkaya, konuşmasında, ” Ak Parti’den aday adaylığımı açıkladım..  Melekli beldesi halkı beni başkan adaylığına layık gördü.  Bende seçilirsem Melekli Halkına layık bir başkan olarak hizmet odaklı çalışacağım.  Seçilir veya seçilmem her zaman partimin yanında olacağım ve partime destek vereceğim. Eğer partim beni uygun görürse taktir ederlerse partimle yönetim kuruluyla başkanımla el ele verip bu mücadeleyi sonuna kadar sürdüreceğiz. Bu sadece yerel seçimlerde değil genel seçimlerde de aynı birlik ve beraberliğimizi sürdüreceğiz.  Taktir yönetimimizin teşkilatımızındır. Hepsine sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.
Ak Parti Melekli Beldesi Belediye Başkan Aday Adayı Mithat Çatalkaya, Başvuru dilekçesini il başkanı Mustafa Buluş’a teslim etti.

278 views

Haber Hakkında Yorum Yaz

Yorum Yapıldı) UYARI!!! Lütfen okuduğunuz haber hakkında yorum yaparken seviyenizi düşürmeyin, yapmış olduğunuz yorum sizin kişiliğinizi gösterir. Beğenmediğiniz haberleri beğenmezsiniz yada seviyeyi düşürmeden yorumunuzu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

webmasterwordpressseo araçları
74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Plugin from the creators ofBrindes :: More at PlulzWordpress Plugins
sanalbasin.com üyesidir
Portal Teması : Wptr.Co
          İLETİŞİM Widgets Sosyal Ağ Abone Olun
 
Teşekkürler
 
Teşekkür ederim! Mesajınız bize sunulmuştur.
Please go to widget settings page and pull desired widgets to Web-X Bar Widget Module.
Önceki yazıyı okuyun:
Iğdır DÖKH Bileşenlerinden Basın Açıklaması
Iğdır DÖKH Bileşenlerinden Basın Açıklaması

Iğdır DÖKH Bileşenlerinden Basın Açıklaması Iğdır Demokratik Özgür Kadın Hareketi (DÖKH) bileşenleri son dönemlerde kadına yönelik artan şiddet, katliam ve...

Kapat