BDP Iğdır Belediye Başkanlığı Aday Adayları Görücüye Çıktılar

Iğdır BDP Belediye Başkanlığı Aday Adayları Görücüye Çıktılar

Barış ve Demokrasi Partisi (BDP)’nin Iğdır Belediye başkan aday adayları görücüye çıktılar. BDP il örgütü tarafından 7 adayın fotoğrafları şehrin çeşitli yerlerindeki billboardlara konuldu. Fotoğraflarda “Iğdır’ın Geleceği İçin Birlikteyiz” sloganıyla 7 aday adayının da fotoğrafları bulunuyor.

Bilindiği gibi BDP Iğdır il örgütüne Iğdır belediye başkan aday adaylığı için Av. Mehmet Emin Adıyaman, Kadir Özsular, Hüseyin Malk, Veteriner Hakkı Özbey, Av. Şaziye Önder, Yaşar Akkuş ve Av. Murat Yikit olmak üzere toplam 7 aday adayı başvurmuştu. Aday adaylarını halka tanıtmak için bu yönteme başvuran BDP’nin Kesin olmamakla birlikte 15 Kasım 2013 tarihinde Iğdır belediye başkan adayını açıklaması bekleniyor.

 

Iğdır Doğuş Gazetesi

1.447 views

Haber Hakkında Yorum Yaz

Yorum Yapıldı) UYARI!!! Lütfen okuduğunuz haber hakkında yorum yaparken seviyenizi düşürmeyin, yapmış olduğunuz yorum sizin kişiliğinizi gösterir. Beğenmediğiniz haberleri beğenmezsiniz yada seviyeyi düşürmeden yorumunuzu yapabilirsiniz.

“BDP Iğdır Belediye Başkanlığı Aday Adayları Görücüye Çıktılar” için 1 cevap

  1. YAŞAR AĞAYAR diyor ki:

    BDP Parti yöneticileri akıllı insanlar her şey güzelde malatyalı veterineri ne diye aday gösteriyor.başka adaymı yok.bu partiye yıllarca hizmet etmiş nice insanlar dururken bu adam neyin nesi

Bir Cevap Yazın

webmasterwordpressseo araçları
74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Plugin from the creators ofBrindes :: More at PlulzWordpress Plugins
sanalbasin.com üyesidir
Portal Teması : Wptr.Co
          İLETİŞİM Widgets Sosyal Ağ Abone Olun
 
Teşekkürler
 
Teşekkür ederim! Mesajınız bize sunulmuştur.
Please go to widget settings page and pull desired widgets to Web-X Bar Widget Module.
Önceki yazıyı okuyun:
PKK'li Ahmet Tosun İçin Mevlit Verildi
PKK’li Ahmet Tosun İçin Mevlit Verildi

Ahmet Tosun İçin Mevlit Verildi   Kars’ın Tut köyü kırsalında 1990 yılında çıkan çatışmada yaşamını yitiren Yaşar Hoca kod adlı...

Kapat